KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda;

Firmamız, 2004 yılında "Erciyes Paslanmaz" markası ile ticaret hayatına başlamış olup, birçok başarılı projeye imza atarak metal dekorasyon piyasasında adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Özellikle korkuluk sistemlerinde, teknolojik ve estetik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, Pleksi Korkuluktaki geleceği görüp, Pleksi teknolojisini bünyesine dahil ederek "Erciyes Pleksi" markasını oluşturmuş ve Erciyes Paslanmaz markasından bağımsız olarak ayrı iş yerinde faaliyetlerine başlamıştır.

Kaliteli hizmeti ekonomik sunumlarla müşterilerine sunan firmamız, "Pleksi Korkuluk" denildiğinde Kayseri'de akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşamakta ve müşterilerinden aldığı destek ve referans ile her geçen gün yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.


Vizyonumuz;

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Sunduğumuz projelerle, üretim ve montaj işçiliği kalitesi ile sektörümüzde belirleyici olmak.

Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.

Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak…

Misyonumuz;

İlk görevimiz KALİTE üretmek.

“KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.

Tüm projelerimizde hedefimiz; bilgimiz ile ürün kalitemizi birleştirerek müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.